رئیس جدید سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور: مدیریت مشارکتی و استفاده حداکثری از توان نیروی انسانی در علوم‌زمین

۰۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۰ کد : ۲۲۸۴۱ گزارش تصويري
تعداد بازدید:۸۹۴
رئیس جدید سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور:  مدیریت مشارکتی و استفاده حداکثری از توان نیروی انسانی در علوم‌زمین

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، محمدتقی کره‌ای در مراسم تودیع و معارفه روسای این سازمان ضمن درخواست از حاضران برای حمایت ویژه از رییس این مجموعه گفت: در صورتیکه رئیس جدید سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از حمایت برخوردار باشد بسیار بهتر و با شتاب بیشتر به کار خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: انتخاب و  انتصاب شایسته خانم دکتر لک را به دولت دوازدهم، مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، همکاران خود و همچنین همسرشان که با فداکاری و گذشت زمینه خدمت را برای ایشان فراهم کرده تبریک می‌گویم و احساسم این است که با این امر یک نقطه عطف در بخش زمین‌شناسی و اکتشاف کشور  اتفاق خواهد افتاد.

کره‌ای همچنین از دکتر جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو جهت حمایت از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور تشکر کرد.

در ادامه دکتر راضیه لک، ضمن تشکر از رئیس‌جمهور کشورمان  مبنی بر فراهم کردن زمینه برای استفاده از توان بانوان کشور، خاطرنشان کرد: همچنین از وزیر صنعت، معدن و تجارت به خاطر از اعتماد به بنده تشکر می‌کنم و شاید اگر خود من بودم نمی توانستم به فردی مثل خودم اعتماد کنم که بر همین اساس امیدوارم بتوانم پاسخگوی این اعتماد باشم.

به گفته وی، اگر بخواهم در یک خط آقای کره‌ای را توصیف کنم ایشان فردی بزرگوار و سالم است  که در روش‌های مدیریتی خود بسیار خلاق و نوآور است و کارهای ایشان در سازمان  زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برای من بسیار جالب بود.

رئیس جدید سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در ادامه ضمن تشکر از از آقایان سرقینی و کرباسیان به خاطر حمایت از ایشان خواستار حمایت از این مجموعه شد و مبنای فعالیت خود را  مدیریت مشارکتی و استفاده از توان حداکثری نیروی انسانی عنوان کرد.

 

 


نظر شما :