انتصاب مدیرکل مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری(تبریز)

۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۰ کد : ۲۲۸۸۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۰۱
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری(تبریز)...
انتصاب مدیرکل مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری(تبریز)

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری(تبریز) با حضور دکتر راضیه لک معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور  برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای عبدالحمید سرتیپی به عنوان مدیرکل مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری منصوب شد و از عملکرد و زحمات آقای دکتر محمد فریدی در زمان تصدی سمت مدیرکل مرکز تبریز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شایان ذکر است، در این مراسم جمعی از مدیران و همکاران مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری(تبریز) و همچنین آقایان رضا جدیدی و حمید اشتری مدیر روابط‌عمومی و معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز حضور داشتند.

در ادامه این مراسم  دکتر راضیه لک به عنوان رئیس جدید این سازمان طی نشست حضوری با کلیه همکاران معاونت‌ها و مدیریت‌های مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری به بررسی و تبادل‌نظر درباره برنامه‌های پیش‌رو و رفع مشکلات موجود پرداخت.


نظر شما :