بازدید معاون اکتشافات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از اداره‌کل منطقه شمال شرق

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۳ کد : ۲۲۹۱۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۶۷
معاون جدید اکتشافات معدنی این سازمان در اولین سفر خود به مدیریت‌های منطقه‌ای سازمان از اداره‌کل...
بازدید معاون اکتشافات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از اداره‌کل منطقه شمال شرق

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، معاون جدید اکتشافات معدنی این سازمان در اولین سفر خود به مدیریت‌های منطقه‌ای سازمان از اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق  بازدید و با  پروژه‌ها و فعالیت‌های فنی و اجرایی  در این اداره‌کل  آشنا شد.

دکتر عباس گل‌محمدی، در جلسه مشترکی با مدیرکل، معاونان و همچنین رؤسای ادارات اکتشاف فلزی و غیرفلزی  این اداره‌کل  با فعالیت‌ها و موارد مختلف اکتشافی و زمین‌شناسی این اداره کل آشنا شد.

مدرکل مرکز مشهد در ابتدای این جلسه ضمن تبریک انتصاب ایشان به معاونت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، حضور ایشان در اداره‌کل منطقه شمال شرق را خوش‌آمد گفت و جایگاه مراکز سازمان در مجموعه فعالیت‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را بسیار با اهمیت ذکر کرد.

دکتر جعفر طاهری ضمن تبیین جایگاه سازمان و فعالیت‌های متنوع آن، فعالیت‌های اکتشافی در منطقه شمال شرق و پهنه‌های اکتشافی که بر عهده این اداره‌کل بوده را از منظر مسئولان ملی و استانی بسیار مطلوب ارزیابی کرد.

وی ضمن توجه به اصلاح فرآیندها در بدنه کلی سازمان اظهار امیدواری کرد این حضور منشأ خیری در برنامه‌های اکتشافی این اداره‌کل باشد و حمایت‌های معاونت اکتشاف از برنامه‌های اکتشافی همچنان ادامه داشته باشد.

دکتر گل‌محمدی نیز با اظهار خشنودی از حضور در این اداره‌کل که یکی از ادارات کل فعال و با نیروهای متخصص است؛ برنامه‌های خود جهت ادامه فعالیت‌های اکتشافی سازمان و سایر فعالیت‌ها را مطرح و بر تلاش مضاعف و همکاری و مساعدت همه کارشناسان در رسیدن به این برنامه‌ها را خواستار شد.

وی فعالیت‌های متنوع سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و مدیریت‌های منطقه‌ای را بسیار ارزنده ارزیابی کرد که حجم وسیعی از متخصصان در این سازمان درگیر آن هستند و همچنین توان کارشناسان در این سازمان را بسیار بالا دانست که بایستی با تأمین منابع مالی و ارتباطات مطلوب با دست‌اندرکاران فعالیت‌های این سازمان جهت عموم مردم تبیین و ملموس شود.

معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در پایان با حضور در بخش اکتشاف با مجموعه کارشناسان اکتشاف در این اداره‌کل نیز دیدار کرد و با مجموعه فعالیت‌های تخصصی آشنا شد

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :