در بازدید نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: حمایت از تکمیل ظرفیت‌های موجود و تاکید بر تکمیل پروژه پارک موزه علوم زمین

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۵ کد : ۲۳۱۴۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۷۸
در بازدید نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: حمایت از تکمیل ظرفیت‌های موجود و تاکید بر تکمیل پروژه پارک موزه علوم زمین

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر شیران خراسانی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از فعالیت‌ها و عملکرد اداره کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر شیران خراسانی که در ماه‌های‌های گذشته رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی نیز بوده ضمن حضور در اداره کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق از پروژه پارک موزه علوم زمین بازدید کرد و در جلسه مشترکی با حضور دکتر طاهری مدیرکل و تعدادی از معاونان و رؤسای ادارات این مجموعه با فعالیت‌ها و عملکرد این اداره کل آشنا شد.

دکتر طاهری ضمن تشریح سرمایه انسانی موجود در این اداره‌کل و فعالیت‌های فنی مؤثر که در منطقه شمال شرق کشور انجام شده خواستار توجه بیشتر به فعالیت‌های فنی و معدنی در راستای تولید ثروت و اشتغال به خصوص در مناطق کم برخوردار شد.

دکتر شیران خراسانی نیز با اظهار خشنودی از عملکرد این مجموعه تکمیل پروژه پارک موزه علوم زمین را در شهر مشهد بسیار حائز اهمیت دانست که موجب ماندگاری بیشتر زائرین در مشهد شده و عموم مردم را با مباحث علوم زمین آشنا می‌کند.

وی مطالعات منابع آب در استان توسط سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را بسیار ارزشمند و مؤثر دانست و اعلام آمادگی کرد تا در راستای تکمیل ظرفیت‌های موجود در این اداره‌کل به خصوص در مباحث تحقیقاتی مساعدت‌های لازم را به عمل آورد.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :