شرایط مزایده محدوده‌های دارای پروانه اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور اعلام شد

۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۲۶۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۷۹۴
اطلاع‌رسانی به علاقه‌­مندان شرکت‌کننده در مزایده پروانه‌­های اکتشاف سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از سوی معاونت اکتشاف این سازمان اعلام شده است.
شرایط مزایده محدوده‌های دارای پروانه اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور اعلام شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، عباس گل محمدی معاونت اکتشاف این سازمان در پاسخ به سوال متقاضیان شرکت در مزایده پروانه‌های اکتشاف معدنی اعلام کرد؛ اطلاع‌رسانی به علاقه‌­مندان شرکت‌کننده در مزایده پروانه‌­های اکتشاف سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از سوی معاونت اکتشاف این سازمان اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، پیرو رأی شورای عالی معادن  سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزاری مزایده در محدوده­‌های دارای پروانه اکتشاف را در دستور کار دارد به اطلاع تمامی علاقه­‌مندان به ارائه پیشنهاد مزایده و شرکت در این مزایده­‌ها می‌­رساند که اطلاع­‌رسانی درخصوص اطلاعات فنی پروانه­‌های مذکور و کلیه عملیات فنی انجام شده و داده­‌های اخذ شده در جلسه توجیهی پس از انتشار اسناد مزایده به اطلاع خواهد رسید.

لذا توصیه اکید می‌شود که علاقه‌مندان به شرکت در جلسه حضوری توجیه فنی، ابتدا اسناد شرکت در مزایده را که بصورت عمومی در اختیار قرار می­‌گیرد را دریافت و مطالعه کرده و مطابق تاریخ و ساعت مندرج در اسناد جهت شرکت در جلسه توجیه فنی حاضر شوند. این فعالیت در راستای شفاف­‌سازی فرآیندهای واگذاری محدوده­‌های دارای مجوز معدنی (اکتشافی) به بخش خصوصی انجام می‌شود تا تمام متقاضیان از شرایط برابر در پیشنهاد قیمت برخوردار شوند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عباس گل محمدی معاونت اکتشاف شرکت در مزایده پروانه‌های اکتشاف معدنی


نظر شما :