حضور مرکز شیراز در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران در استان فارس

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۳۵۸ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۰۷۷
حضور مرکز شیراز در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران در استان فارس

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در نمایشگاهی که به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در استان فارس برگزار شد، فعالیت‌ها و دستاوردهای 40 ساله دستگاه‌های اجرایی استان فارس در مدت 10 روز به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

این نمایشگاه دوازدهم بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر با حضور دکتر رحیمی استاندار فارس، مدیران کل و مسئولان دستگاه‌های اجرائی استان افتتاح شد و در مراسم آغاز این نمایشگاه و با حضور استاندار فارس و هیئت همراه در غرفه مرکز شیراز، دکتر یوسفی مدیرکل مرکز شیراز فعالیت‌های 40 ساله زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی در استان فارس را  تشریح کرد.

در دیدار مدیرکل مرکز شیراز با معاون هماهنگی، برنامه‌ریزی و بودجه استان فارس مطرح شد:

توجه و تسریع در مطالعات زمینشناختی در راستای نیازهای استان فارس

همچنین در دیدار مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب (شیراز) با معاون هماهنگی، برنامه‌ریزی و بودجه استان فارس،  دکتر طهمورث یوسفی ضمن تشریح وضعیت پیشرفت پروژه‌های مرکز شیراز در سال جاری خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر استان در زمینه مطالعات زمین‌شناسی و اکتشافی، مطالعات آب‌های کارستی، مطالعات مخاطرات زمین‌شناختی و لزوم تکمیل نقشه راه علوم زمین و معدن شد.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس نیز ضمن تشریح خصوصیات بودجه سال 1398 و تمرکز بر استقرار نظام بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد و ‌طرح‌های استانی ویژه، توجه به نیازهای استان توسط دستگاه‌های اجرائی را ضروری دانست.

مهندس سلحشوری خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خشک و نیمه‌خشک استان فارس، تغییرات اقلیمی و مشکلات موجود در زمینه منابع آب، سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان از  مطالعات آب‌های کارستی و مخاطرات زمین‌شناختی توسط مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی حمایت و پشتیبانی موثر خواهد کرد.

بازدید رایگان از موزه علوم زمین مرکز شیراز در دهه مبارک فجر

همچنین نظر به آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی افتخارآفرین انقلاب اسلامی، بازدید از موزه علوم زمین مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی منطقه جنوب(شیراز) در ایام دهه فجر به صورت رایگان انجام می‌شود.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور دکتر طهمورث یوسفی بازدید رایگان از موزه علوم زمین مرکز شیراز در دهه مبارک فجر


نظر شما :