در شورای هم‌اندیشی مدیران و معاونان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور مطرح شد: سیاست‌گذاری مدیران اکتشافی و زمین‌شناسی برای سال پیش‌رو

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۴۱۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۵۷۲
در شورای هم‌اندیشی مدیران و معاونان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور مطرح شد: سیاست‌گذاری مدیران اکتشافی و زمین‌شناسی برای سال پیش‌رو

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین جلسه شورای هم‌اندیشی مراکز در حاشیه افتتاح نخستین پارک موزه علوم زمین در مشهد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این نشست، برنامه‌ریزی در حوزه زمین‌شناسی و اکتشاف در سال 98 انجام و برخی از دستورهای تکلیفی ابلاغ و مابقی نظرات به شور گذاشته شد.

ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی و بازده بالا با ایحاد کمترین هزینه تحمیلی به دولت از مهمترین مسائلی بود که پبرامون آن به بحت و تبادل نظر پرداخته شد.

در این جلسه با عنوان اینکه از لحاظ شاخص عملکردی، گروه مخاطرات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور حضور موثری در مخاطرات به وجود آمده داشته، بر حمایت ویژه از طرح‌های ملی مخاطرات تاکید شد.

همچنین انجام ماموریت‌های صحرایی در قالب کمپ‌های متمرکز (خراسان جنوبی و کردستان)در سال آینده، اولویت‌بندی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، اعلام نیاز معاونت‌ها و مدیریت‌ها قبل از اتمام سال جهت بررسی در اولویت‌بندی، امضای تفاهم‌نامه در سال آتی میان بین مدیرکل مراکز و طرح و برنامه، برگزاری نشست بعدی  در خصوص اکتشاف برای تعیین تکلیف کد پروژه‌ها نیز بخش دیگری از دستاوردهای هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین جلسه شورای هم‌اندیشی مراکز در مشهد بود.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین جلسه شورای هم‌اندیشی مراکز افتتاح نخستین پارک موزه علوم زمین در مشهد


نظر شما :