نماهنگ بزرگداشت دکتر محمود احمدزاده هروی ارائه شده در سی و هشتمین گردهمایی علوم‌زمین

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۵۱۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۹۸۳
نماهنگ بزرگداشت دکتر محمود احمدزاده هروی ارائه شده در سی و هشتمین گردهمایی علوم‌زمین

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین ۱۱ اردیبهشت با نکوداشت دکتر محمود احمدزاده هروی پیشکسوت زمین‌شناسی ایران و رئیس پیشین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به کار خود پایان داد و در این مراسم نماهنگ نکوداشت ایشان برای حاضران به نمایش داده شد.

شایان ذکر است،  دکتر محمود احمدزاده هروی  طی سال‌های 1335 تا 1341 کارمند وزارت صنایع و معادن بود و سپس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عنوان اولین وزیر صنایع و معادن در دولت مهدی بازرگان پس از پیروزی انقلاب به فعالیت مشغول شد. وی در سال‌های 1359 تا 1360 نیز به عنوان وزیر مشاور و سرپرست شرکت ملی فولاد ایران مشغول به کار بود و طی دهه شصت به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در یوگسلاوی، مشاور وزیر معادن و فلزات و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مشغول به خدمت بود.

ایشان علاوه بر فعالیت در خارج از دانشگاه، در سال های 1341 تا 1349 به عنوان دستیار گروه مهندسی معدن دانشکده فنی و از سال 1350 تا 1355 به عنوان استادیار دانشکده و از سال 1355 تا 1360 نیز به عنوان دانشیار گروه مهندسی معدن فعالیت کرد همچنین طی دهه‌های 50 و 60 نیز به عنوان مدیر گروه آموزشی مهندسی معدن دانشکده و عضو هیات علمی گروه مهندسی معدن مشغول به فعالیت بود.


لینک دانلود فایل

نظر شما :