بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از دفتر نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق

۲۳ تیر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۷۱۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۵۲
بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از دفتر نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به دنبال سفر دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس این سازمان به خراسان‌شمالی پیش از ظهر امروز از دفتر نمایندگی اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق بازدید کرد.

شایان ذکر این سفر همزمان با حضور رئیس‌جمهور کشورمان در خراسان شمالی به منظور بهره‌برداری از طرح عمرانی و صنعتی انجام شده و مقرر است تفاهم‌نامه همکاری به منظور توسعه مناسبات زمین‌شناسی و اکتشافی به امضای رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و استاندار خراسان‌شمالی برسد.

جلسه رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با معاون سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی

همچنین جلسه‌ای با حضور دکتر مصطفی عربی معاونت توسعه و برنامه‌ریزی سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی تشکیل شد و  رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور ضمن تشریح فعالیت‌های این سازمان در استان خواستار همکاری بیشتر جهت پیشبرد اهداف مشترک شد.

دکتر عربی نیز ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده مرتبط با زمین‌شناسی و اکتشافات در استان و پیگیری‌های دفتر نمایندگی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافت‌معدنی شمال شرق جهت بسترسازی و انعقاد تفاهم‌نامه‌های استانی، آمادگی سازمان متبوع خود را جهت همکاری بیشتر اعلام کرد.

شایان ذکر است در این نشست،رضا جدیدی مدیرکل طرح و برنامه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، جعفر طاهری مدیرکل منطقه شمال شرق و مهندس حسین‌زاده مدیر نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی خراسان‌شمالی، رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را همراهی کردند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی


نظر شما :