نرم‌افزار کانی‌شناسی راهی بازار اپلیکیشین گوشی همراه شد

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۷۵۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۳۱
نرم‌افزار کانی‌شناسی راهی بازار اپلیکیشین گوشی همراه شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نرم‌افزار کانی‌شناسی جهت دسترسی بهتر و سریع‌تر علاقه‌مندان عرصه علوم‌زمین کشور به اطلاعات کانی‌ها و به عنوان منبعی رسمی و اولیه برای تمام کانی‌های موجود راهی بازار اپلیکشین گوشی‌های همراه شده است.

بر اساس این گزارش، در این نرم‌افزار اطلاعات جامعی از تمام کانی‌های تایید شده توسط انجمن کانی‌شناسی بین‌المللی(IMA) تا سال ۲۰۱۸ که شامل بیش از 5 هزارکانی می‌شود،  ارائه شده که در هر به‌روز رسانی کانی‌های جدیدتر نیز به آن افزوده می‌شود.

هدف از ارائه این نرم‌افزار اندرویدی، ارائه منبعی رسمی و همچنین اطلاعاتی کاربردی شامل تصاویر مربوط به کانی‌ها، فرمول شمیمیایی، سختی، جلا، رنگ، گروه کانیایی ...  برای علاقه‌مندان به علوم زمین عنوان شده است.

شایان ذکر است،  این اپلیکیشن توسط گروه نرم‌افزاری مهسافت بصورت پرداخت درون برنامه‌ای  تهیه شده و دسترسی به 90 درصد منابع بصورت رایگان و 10 درصد با پرداخت درون برنامه‌ای انجام می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند اپلیکیشن کانی‌شناسی را برای گوشی‌های همراه در برنامه بازار به آدرسhttps://cafebazaar.ir/app/mahsoft.com.mineral_dictionary/?l=fa دریافت و نصب کنند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نرم‌افزار کانی‌شناسی اپلیکشین گوشی‌های همراه انجمن کانی‌شناسی بین‌المللی


نظر شما :