بازدید رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی از موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی؛ تاکید بر توسعه همکاری‌ها در آنالیزهای شیمیایی

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷ کد : ۲۳۹۰۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۴۵
بازدید رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی از موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی؛ تاکید بر توسعه همکاری‌ها در آنالیزهای شیمیایی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی این سازمان از موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی به منظور آشنایی با فعالیت این مجموعه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ پیش از شروع بازدید، جلسه‌ای با حضور دکتر اسحاقی رئیس موسسه رازی، معاونان وی و همچنین دکتر فریبرز قریب رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی به همراه مسئولان و کارشناسان آزمایشگاه‌های شیمی برگزار شد.

در این بازدید ضمن معارفه و ارائه پروژه‌ها به زمینه‌های مشترکی که امکان همکاری بین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی میسر است؛ اشاره شد و مرکز پژوهش‌های کاربردی آمادگی خود را در جهت همکاری‌های موثر برای پیشبرد اهداف هر دو مجموعه اعلام کرد.

اسحاقی رئیس موسسه رازی در این جلسه ضمن خوش‌آمدگویی، تمایل موسسه را در جهت برقراری ارتباط موثر و بهره‌گیری از توانمندی‌های مرکز به ویژه در مباحث زمین‌شناسی پزشکی، زمین‌دامپزشکی و آزمایشگاه‌ها اعلام کرد.

در ادامه و پس از نمایش کلیپی از سابقه و وضعیت کنونی موسسه واکسن و سرم سازی رازی، بازدیدی از موزه و آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت موسسه به عمل آمد و در حین بازدید دو طرف به بحث و تبادل‌نظر در خصوص قابلیت‌ها و موانع موجود در آنالیزهای شیمیایی پرداختند.

گفتی است، در پایان این بازدید مقرر شد مرکز پژوهش‌های کاربردی و موسسه رازی در آینده همکاری‌های مشترک را در قالب تفاهم‌نامه در دستور کار قرار دهند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی دکتر فریبرز قریب


نظر شما :