انتصاب معاون اکتشاف و مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۹۳۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۱۳۰
انتصاب معاون اکتشاف و مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر علیرضا شهیدی رئیس این سازمان و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی مهندس محمدباقر دری را به سمت معاون اکتشافات معدنی منصوب کرد.

در حکم ایشان آمده است، با توجه به تعهد، تخصص، کارآیی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم  به  سمت معاون اکتشافات معدنی سازمان منصوب  می‌شوید.

امید است با توجه به نقش کلیدی معاونت اکتشافات معدنی سازمان در اهداف زیربنایی اقتصادی و استراتژیک کشور، فعالیت‌های جنابعالی و همکارانتان در چارچوب وظایف آن معاونت، با اتکاء به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، پیشبرد اهداف زیربنایی کشور به‌ خصوص در بخش معدن  را به همراه داشته ‌باشد.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم. 

همچنین در حکم دیگری خانم عزیزه قربانی خانقاه  نیز به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی این سازمان منصوب شد.

در حکم ایشان نیز آمده است؛ با توجه به تعهد، تخصص، کارآیی و تجارب ارزشمند سرکارعالی  به موجب این حکم  به  سمت مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی منصوب میشوید.

امید است با توجه به نقش کلیدی دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی، در راهبری منابع انسانی و پیشبرد اهداف بلندمدت سازمان،  فعالیت‌های سرکارعالی و همکارانتان، با اتکاء به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، همبستگی و همدلی برای کارشناسان و کارمندان سازمان و پیشبرد اهداف زیربنایی کشور را به همراه داشته‌ باشد.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور محمدباقر درّی عزیزه قربانی خانقاه مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی علیرضا شهیدی


نظر شما :