انتصاب سرپرست مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۰۹ مهر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۹۳۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۹۲
انتصاب سرپرست مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نقل از مرکز پژوهش‌های کرج، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی با حضور دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و جمعی از معاونان و مدیران وی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مهندس مرتضی شیخ که پیش از این مسئولیت اداره زمین‌شناسی مرکز پژوهش‌های کرج را بر عهده داشته، طی حکمی از سوی دکتر علیرضا شهیدی به عنوان سرپرست این مرکز معرفی شد.

در این حکم آماده است: با توجه به تعهد، تخصص، کارآیی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "سرپرست مرکز پژوهش‌های کاربردی علوم‌زمین البرز" منصوب می شوید.

امید است با توجه به نقش مهم این مرکز در فعالیت‌های زیربنایی علوم زمین و معدن کشور، فعالیت‌های جنابعالی و همکارانتان با اتکاء به خداوند متعال و ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همراه داشته باشد.

این گزارش می‌افزاید؛ در این مراسم همچنین از 10 سال زحمات صادقانه دکتر فریبرز قریب رئیس پیشین مرکز تشکر و قدردانی به عمل آمد

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور علیرضا شهیدی تودیع و معارفه مرتضی شیخ مرکز پژوهش‌های کرج فریبرز قریب


نظر شما :