توسعه همکاری‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شرکت توسعه منابع انرژی

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۲ کد : ۲۳۹۵۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۹۴۰
توسعه همکاری‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و شرکت توسعه منابع انرژی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، محمدباقر درّی معاون اکتشاف این سازمان و مدیران و کارشناسان این معاونت میزبان مهندس رشید کتال مسئول اکتشاف، دکتر جعفر شهریور مسئول فرآوری، محمد مبین مدیر مرکز توسعه فناوری از شرکت توسعه منابع انرژی و توان بودند.

بر اساس این گزارش، حاضران در نشستی در زمینه استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دوجانبه به تبادل‌نظر پرداختند و مدیران شرکت مذکور نسبت به سرمایه‌گذاری در محدوده‌های اکتشافی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، استفاده از توانایی‌های سازمان در زمینه انجام مطالعات اکتشافی و همچنین مشاوره و مطالعات فرآوری موادمعدنی ابراز تمایل کردند.

در این راستا اجرای طرح‌های اکتشافی و فرآوری مورد نظر دو طرف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در حاشیه این نشست نمایندگان شرکت توسعه منابع انرژی توان به همراه معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بازدیدی از آزمایشگاه کانه‌آرایی و فرآوری سازمان داشتند که طی این بازدید محمدخانی مدیرکل کانه‌آرایی و فرآوری به معرفی امکانات، تجارب و توانمندی‌های سازمان متبوع خود در اجرای پروژه‌های فرآوری مواد معدنی پرداخت.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور محمدباقر درّی شرکت توسعه منابع انرژی و توان آزمایشگاه کانه‌آرایی و فرآوری معاون اکتشاف


نظر شما :