بازدید رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از مرکز منطقه‌ای جنوب کشور

۰۵ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۶۷۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۷۳
بازدید رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از مرکز منطقه‌ای جنوب کشور

به گزارش روابط‎‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در ادامه بازدیدهای دوره‌ای دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس این سازمان از مراکز منطقه‌ای، مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور (شیراز)، میزبان سفر یکروزه وی و جمعی از معاونان و مدیران سازمان بود.

در این بازدید، همکاران بخش‌های مختلف مرکز شیراز ضمن دیدار رو در رو با دکتر شهیدی و هیئت همراه، گزارشی از روند فعالیت‌های فنی و اداری مربوطه ارائه کرده  و سوالات و پیشنهادات خود را در با وی و همراهان در میان گذاشتند.

در پایان این بازدید، دکتر طهمورث یوسفی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(شیراز)، ضمن تشکر از سیاست‌های سازمان در توسعه فعالیت‌های مراکز منطقه‌ای و حمایت‌های  بی‌دریغ ریاست سازمان در این زمینه گزارشی از روند فعالیت‌ها در سال ۱۳۹۸، برنامه‌های سال جاری و پیشرفت پروژه‌ها در ۳ ماهه اول سال ارائه کرد.

یوسفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر استان فارس در مطالعات زمین‌شناسی و اکتشافی در کشور جزو استان‌های پیشرو است اما برنامه‌ها و پروژه‌های مرکز شیراز در سال ۱۳۹۹  در راستای جهش تولید و سیاست‌های سازمان مرکزی در حال انجام است.

مدیرکل مرکز شیراز در پایان پیشنهاداتی در خصوص امکانات و نیازهای مرکز، قابلیت‌های تخصصی همکاران در تکمیل برنامه‌های اکتشافی در جنوب کشور و تسریع در فرایندهای هماهنگی پروژه‌ها ارائه کرد.

شایان ذکر است، آقایان  محمدباقر درّی معاونت اکتشاف،  احمد رضازاده معاونت برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی، رضا جدیدی مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه فناوری و اکبر ابراهیمی مدیرکل حراست رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را در این سفر همراهی می‌کردند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت مدیرکل مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور(شیراز)


نظر شما :