بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از پروژه دقیق‌سازی گسل کلان شهر تبریز

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۷۵۷ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۱۷۸
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از پروژه دقیق‌سازی گسل کلان شهر تبریز

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، رئیس و کارشناسان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال غرب کشور میزبان مسئولان استان آذربایجان شرقی در عملیات میدانی اکیپ ژئوفیزیک زمینی بودند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید روند اجرا و تهیه و تکمیل نقشه دقیق‌سازی گسل­‌های کلان شهر تبریز، رخنمون گسل بر روی سطح زمین و فعالیت کارشناسان در بخش ژئوفیزیک به روش ژئوالکتریک، ژئومغناطیس و GPR  مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ در این بازدید که مدیر­کل مدیریت بحران، مدیرکل مسکن و شهرسازی استان، مدیرکل دفتر فنی استان، اعضای شورای شهر تبریز، معاونان شهردار کلان­شهر تبریز و سازمان صمت استان در معیت معاون عمرانی استان حضور داشتند، مدیریت و کارشناسان مرکز تبریز، گزارش مفصلی از روند اجرای این پروژه ارائه کردند.

در این مرحله از پروژه، علاوه بر شناسایی و دقیق‌سازی اثر سطحی گسل با دقت بسیار بالا، سازوکار گسل و شناسایی تحت‌الارضی گسل به روش ژئوالکتریک در برنامه کاری قرار گرفته که روند کار مناسب ارزیابی می‌شود.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آذربایجان شرقی ژئوفیزیک زمینی گسل­‌های کلان شهر تبریز دقیق‌سازی گسل­‌


نظر شما :

ناشناس ۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۲
سلام به تمامی همکاران مرکز تبریز از جمله جناب آقای مهندس سرتیپی