بیش از ۳۷ هزار کیلومتر خطی پرواز ژئوفیزیک هوائی در خراسان شمالی انجام شد

۲۶ تیر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۷۸۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۲۲۰
بیش از ۳۷ هزار کیلومتر خطی پرواز ژئوفیزیک هوائی در خراسان شمالی انجام شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، جلسه‌ای با حضور مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق، نماینده سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی در خراسان‌شمالی و رئیس و معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی برگزار شد.

در این جلسه مهندس فرخ قائمی ضمن تشریح اهداف و عملکرد پیشین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی اعلام کرد در راستای مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به استان در سال گذشته، عملیات برداشت میدانی 5 برگ نقشه زمین‌شناسی در مقیاس یک‌پنجاه هزارم طی روزهای آینده با حضور مسئولان ارشد سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آغاز خواهد شد.

در ادامه مهندس حسین‌زاده نماینده سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی در خراسان‌شمالی نیز با بیان این‌که از سال 93 تاکنون 16 برگ نقشه زمین‌شناسی و ژئوشیمی در مقیاس‌های مختلف تهیه شده، گفت: علاوه بر تهیه نقشه‌های مذکور و پی‎جوئی‌‎های اکتشافی بیش از 37 هزار کیلومتر خطی پرواز ژئوفیزیک هوائی در استان انجام شده که در حال حاضر پردازش داده‌ها به اتمام رسیده و انجام سایر مراحل نیاز به همیاری استان دارد.

همچنین دکتر حسن پارسی‌پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان شمالی ضمن ابراز رضایت از عملکرد دفتر نمایندگی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در استان قول مساعدت در راستای اجرائی شدن بهتر تفاهم‌نامه همکاری سفر رئیس‌جمهور و استفاده از منابع استانی جهت طرح‌های زمین‌شناسی و اکتشافی و همچنین تخصیص فضای مناسب اداری جهت استقرار دفتر نمایندگی را دادند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق فرخ قائمی نقشه زمین‌شناسی و ژئوشیمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان شمالی


نظر شما :