آغاز عملیات میدانی برداشت ۵ برگ نقشه زمین‌شناسی کاربردی در استان خراسان شمالی

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۸۴۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۸۴
آغاز عملیات میدانی برداشت ۵ برگ نقشه زمین‌شناسی کاربردی در استان خراسان شمالی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری سفر رییس‌جمهور به خراسان‌شمالی که میان استانداری این استان و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور منعقد شده بود، روز گذشته عملیات میدانی تهیه 5 برگ نقشه زمین‌شناسی کاربردی در مقیاس یک‌پنجاه هزارم در قالب 5 اکیپ فنی با حضور مدیر کل دفتر زمین‌شناسی منطقه‌ای و مدیرکل زمین‌شناسی منطقه شمال خاوری آغاز شد.

بر همین اساس مهندس رضا سلامتی گفت: تهیه این نقشه‌ها بر اساس استانداردهای جهانی صورت می‌گیرد که امیدواریم نتایج آن علاوه بر استفاده در مجامع علمی باعث پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های استان خراسان‌شمالی شود.

مهندس فرخ قائمی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال خاوری نیز ضمن تشریح فعالیت‌های زمین‌شناسی و اکتشافی نمایندگی خراسان شمالی، بر آمادگی این اداره‌کل جهت پشتیبانی علمی، فنی واجرایی پروژه‌ها تأکید کرد و از زحمات مهندس حسین‎زاده جهت پیگیری و اجرایی شدن پروژه‌های استانی تشکر کرد.

در بازدیدهای میدانی دکتر کریمی باوندپور رهنمودهای علمی و فنی در زمینه برداشت‌های زمین‌شناسی به کارشناسان ارائه کرد.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور رضا سلامتی آغاز عملیات میدانی برداشت 5 برگ نقشه زمین‌شناسی کاربردی خراسان‌شمالی


نظر شما :