جلسه آنلاین دانشجویان علوم زمین ایرانی با دانشگاه سوربن برگزار شد

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۸ کد : ۲۴۹۱۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۲۴
جلسه آنلاین دانشجویان علوم زمین ایرانی با دانشگاه سوربن برگزار شد

نخستین جلسه آنلاین دانشجویان دکتری همکار در پروژه تیری کلس در روز  هشتم مهرماه با حضور استاد دانشگاه سوربن فرانسه در پژوهشکده علوم زمین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این جلسه، پروفسور آگارد با یکایک دانشجویان به بحث و  تبادل نظر پرداخته  و نقطه‌نظرات علمی موردنظر در مورد پروپوزال  دانشجویان به بحث گذاشته شد.
در ادامه این جلسه  با توجه به محدودیت‌های حاصل از بیماری کووید ۱۹ در جهان، برنامه‌ریزی درباره سناریوهای آتی این پروژه صورت گرفت که پیش‌بینی شد جلسه بعدی با حضور تمام اعضای تیم فرانسوی، دانشجویان و اساتید ایرانی برگزار شود.
لازم به یادآوری است برنامه آموزشی که شامل آموزش کارتوگرافی، آنالیز آزمایشگاهی و برداشت‌های سیستماتیک زمین‌شناسی است در قالب  یک برنامه سه ساله آموزشی جهت توسعه و تقویت روابط آموزشی و علمی، مابین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی ایران، پژوهشکده علوم‌زمین و دانشگاه سوربن فرانسه در سال ۹۷ از سوی طرف‌ها به امضا رسیده است.

کلید واژه ها: روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور پروژه تیری کلس دانشگاه سوربن فرانسه پژوهشکده علوم زمین


نظر شما :