زلزله شناسان چگونگی وقوع زمین لرزه زرند را بررسی می کنند

۲۳ اسفند ۱۳۸۳ | ۱۱:۵۱ کد : ۲۵۵۹ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۲۵۱
همایش یک روزه بررسی و تحلیل چگونگی وقوع زمین لرزه چهارم اسفندماه شهرستان زرند با هدف بررسی اثرات و تبعات این زلزله...

همایش یک روزه بررسی و تحلیل چگونگی وقوع زمین لرزه چهارم اسفندماه شهرستان زرند با هدف بررسی اثرات و تبعات این زلزله، 24 اسفندماه سال جاری در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار خواهد شد.
   به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بخش خبری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، این همایش به همت پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور ، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، سازمان نقشه برداری، و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به اجرا در می آید و به ارایه مقالاتی در خصوص اثرات و تبعات این زلزله خواهد پرداخت.
   بر پایه این گزارش در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاه عکسی از ویرانیهای روستای داهوئیه و حتکن شهرستان زرند در معرض دید عموم قرار می گیرد.
   علاقمندان برای ارایه مقاله در این همایش می توانند مقالات خود را به دبیرخانه همایش واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار شهدا، شماره 6، کد پستی 1461655694 ارسال و یا با شماره تلفنهای 4241377-79 تماس حاصل کنند.
   همچنین این مراسم در تاریخ 24 اسفند ماه از ساعت 9 الی 16 درسالن اجتماعات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واقع در میدان آزادی، خیابان معراج، برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس

کلید واژه ها: کرمان


نظر شما :