۱۴ شهریور، دومین کنفرانس بین‌المللی علوم کواترنر ایران به‌صورت مجازی

۰۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۶ کد : ۲۵۷۰۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۴۷
۱۴ شهریور، دومین کنفرانس بین‌المللی علوم کواترنر ایران  به‌صورت مجازی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به نقل از مرکز پژوهش‌های کاربردی کرج دومین کنفرانس بین‌المللی علوم کواترنر ایران به همت انجمن کواترنری ایران و با همکاری مرکز پژوهش‌های کاربردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌‎معدنی کشور و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 14 الی 16 شهریور 1400 بصورت "مجازی" برگزار می شود. 

بر اساس این گزارش، از محورهای این کنفرانس می‌توان به چینه‌نگاری و گاه‌نگاری، تغییرات اقلیمی کواترنر، نئوتکتونیک، فرم‌های زمینی کواترنر و محیط‌های رسوبی اشاره کرد.

همچنین در این کنفرانس به کواترنر حوضه‌های داخلی در ایران، ذخایر لس حوضه خزری، مخاطرات طبیعی زلزله، ریزگردها، سیل و خشکسالی در ایران، پراکندگی، مهاجرت و سازگاری انسان در غرب آسیا در دوران کواترنر و ژئوتوریسم وکواترنر به عنوان محورهای منطقه‌ای و کاربردی پرداخته می شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌‎توانند با دبیرخانه این کنفرانس واقع در استان البرز (کرج، میدان استاندارد، مرکز پژوهش‌های کاربردی) یا با شماره 09058879724 تماس حاصل کنند و یا به وبسایت همایش به آدرس http://conf.iranqua.ir مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مرکز پژوهش‌های کاربردی کرج دومین کنفرانس بین‌المللی علوم کواترنر ایران


نظر شما :