متخصصان دور سنجی اکنون قابل استخدام هستند

۳۰ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۶:۲۷ کد : ۲۵۹۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۹۸
یک زمینه تحقیقاتی از زمانی که گروهی در جستجوی یافتن کار بودند، بوجود آمده در آن روزها تجربیات وسیع در زمینه نقشه برداری، و افزایش مهارتهای ....

یک زمینه تحقیقاتی از زمانی که گروهی در جستجوی یافتن کار بودند، بوجود آمده در آن روزها تجربیات وسیع در زمینه نقشه برداری، و افزایش مهارتهای طیف سنج‌های جرمی و اطلاعات فراوان از ذرات فسیلی برای استخدام کنندگان ارزش بیشتری از مطالعه سریع cv (سوابق تحصیلی و شغلی) افراد داشت. از 32 سال پیش که اولین داده‌های لندست (landsat) فراهم آمد، تغبیر بزرگی در استخدام زمین شناسان جوان بوجود آمد. روند غالب در زمینه وسیعی از زمین شناسی محیطی وارد شد. مروری در مورد تقاضا برای افراد دارای مهارت در مشاهده زمین ( Gewin, V, 2004, Mapping opportunities, Nature, V.427, P.376-377) نشان می‌دهد که تغییرات ژئوپلتیکی و اقتصادی اخیر ارزش آنها را در کمک به تصمیم گیریهای حساس افزایش داده است. البته دیدگاهها، ناهمسان می‌باشند. امریکا در این مورد بازار کار خوبی دارد و اروپا بعد از آن قرار گرفته است. با پیشرفت حیرت آور علوم فضایی و دقت طیف سنجها، داده‌های دور سنجی در 5 سال گذشته کاربرد فراوانی یافته است.
بسیاری از شغلها در آژانسهای دولتی هستند و به طور مستقیم با مهارتهای زمین شناسی ارتباط ندارد. با این وجود، مهارت و نبوغ شما در به کار گیری دورسنجی در علوم زمین به آسانی قابل انتقال به زمینه‌های دیگر می‌باشد.
 
 
 

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :