همکاری‌ دوجانبه منطقه آزاد قشم و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور توسعه می‌یابد

۱۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۸ کد : ۲۶۲۲۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۴۷
همکاری‌ دوجانبه منطقه آزاد قشم و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور توسعه می‌یابد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بر ضرورت همکاری متقابل و گسترش روابط فنی، کارشناسی و علمی بین دو سازمان تاکید کرد.

دکتر افشار فتح‌الهی در این دیدار که مشاوران و مدیران ذیربط دو سازمان حضور داشتند، خواستار بررسی ظرفیت‌های منطقه آزاد قشم و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور درخصوص مطالعات، تجارب و امکانات مرتبط شد و بر آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم جهت انعقاد تفاهم‌نامه برای گسترش و تقویت روابط دوجانبه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش احمد رضازاده معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز در این دیدار با ابلاغ سلام و تبریک دکتر علیرضا شهیدی رییس این سازمان به سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم، توضیحاتی در خصوص زمینه‌های همکاری دو سازمان ارائه کرد.

گفتنی است، در این دیدار که میرزاحسینی مشاور حقوقی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، محسن جرجندی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان هرمزگان و علیرضا امری‌کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم حضور داشتند، مباحثی از قبیل پژوهش‌های زمین‌شناسی پایه، مخاطرات زمین‌شناختی، مطالعات زمین‌شناسی دریایی و زیست‌محیطی دریا به عنوان موضوعات مشترک مطرح و مقرر شد متن پیش‌نویس تفاهم‌نامه بین دو سازمان توسط مدیر ژئوپارک جهانی قشم تنظیم و در سفر آتی رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به قشم به امضاء برسد.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم احمد رضازاده معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور منطقه آزاد قشم علیرضا امری‌کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم


نظر شما :