برگزاری نشست شورای معاونان و مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در بیرجند

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۴ کد : ۲۶۷۹۴ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۷۸۷
برگزاری نشست شورای معاونان و مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در بیرجند

به گزارش روابط‍‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نشست شورای معاونان و مدیران مرکزی و استانی این سازمان به منظور بررسی عملکرد این سازمان در بیرجند واقع در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به  ارائه گزارشی از عملکرد سازمان متبوع خود پرداخت و به ضرورت تحول در برنامه‌های زمین‌شناسی و اکتشافی در کشور تاکید کرد.

در ادامه مهندس رضا جدیدی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، فناوری اطلاعات و بودجه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به ارائه کلیات برنامه‌های تحولی انجام شده طی سال‌های 1397 تا 1400 در شاخص‌های مختلف عملکردی سازمان پرداخت و جزئیات برنامه‌های پیش‌بینی شده جهت تحول در برنامه‌های زمین‌شناسی و اکتشاف در افق دو سال 1401 و 1402 را مطرح کرد و نقطه‌نظرات مدیران و معاونان این سازمان درباره با این برنامه‌ها ارائه و بررسی شد.

شایان ذکر است؛ بر این اساس طی دو سال پیش‌رو 420 نقشه زمین‌شناسی در مقیاس یک‌پنجاه‌هزارم در سه لایه زمین‌شناسی، ژئوشیمی و پی‌جویی سیستماتیک (زمین‌شناسی اقتصادی) در سطح کشور جهت مطالعات و بررسی‌های زمین‌شناسی و اکتشافی تهیه خواهد شد.


نظر شما :