عملکرد یکساله دفتر امور ایثارگران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با حضور مشاور وزیر صمت

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۲ کد : ۲۶۷۹۷ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۰۴۱
عملکرد یکساله دفتر امور ایثارگران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با حضور مشاور وزیر صمت

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به مناسبت نزدیکی به 22 اسفند و روز بزرگداشت مقام شهدا، عملکرد یکساله دفتر امور ایثارگران این سازمان با حضور مهندس بهنام پاشازاده مشاور ایثارگران و همچنین آقای حسن ممتحن مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور ایثارگران برگزار شد.

گفتنی است؛ خانواده بزرگ سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور شهید محمد علیزاده، شهید حسن قهرمانی، شهید برجعلی بابائی شهرکی و شهید منوچهر اکرمی را به اسلام و میهن بزرگمان تقدیم کرده و دی ماه سال 1398 نیز شهیده خانم سوزان گل‌باباپور کارشناس ارشد بخش آزمایشگاه‌های شیمی خود را در سانحه سقوط هواپیمایی اوکراین از دست داد.

همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز  شهید حجت‌الله کیادربندسری، شهید غلامحسین هفت‌لنگ، شهید عباس شاهوی، شهید عباس سعادتی، شهید رضا استوار، شهید ملک‌محمد علیدادی، شهید رضا نوری، شهید علی شیرزادیان و شهید مهدی خباز را به میهن و انقلاب تقدیم کرده است.

همزمان با این دیدار به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، 15 اصله نهال به یاد و نام شهدای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محوطه این سازمان کاشته شد.

شایان ذکر است؛ بیست و دوم اسفند روز «بزرگداشت شهدا» و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، فرصتی برای یادآوری راز جاری ماندن شهداست. شهدایی که از جان خود گذشتند و ایثار و از خودگذشتگی را برای ما معنا کردند.

عکس: مریم السادات میرآفتاب تهرانی

کلید واژه ها: گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور حسن ممتحن روز درختکاری امور ایثارگران


نظر شما :