واگذاری ۸ فقره گواهی کشف معدن از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در اردیبهشت ۱۴۰۱

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۵ کد : ۲۶۸۰۳ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۸۲۱
واگذاری ۸ فقره گواهی کشف معدن از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، جلسه پیش مزایده واگذاری ۸ فقره از گواهی کشف‌ معادن این سازمان به منظور انجام مقدمات برگزاری مزایده برگزار شد. بر اساس این گزارش، آگهی روزنامه این مزایده در نیمه دوم فروردین ماه 1401 منتشر خواهد شد و اواخر اردیبهشت نیز گواهی کشف‌ها از طریق برگزاری  مزایده عمومی به بخش علاقه‌مند خصوصی واگذار می‌شود.

گفتنی است؛ این 8 گواهی کشف شامل دو محدوده مروست خاوری و باختری با ماده معدنی پلاسر مونازیت‌دار در استان یزد،  محدوده لاطلا با ماده معدنی پلی‌متال در استان کرمان، محدوده گیو با ماده معدنی مس در خراسان‌جنوبی، محدوده شا‌دمهر با ماده معدنی طلا در خراسان رضوی، کلاته‌چوبک با ماده معدنی آنتیموان-طلا در استان خراسان رضوی، محدوده میرگه‌نقشینه با ماده معدنی طلا در کردستان و محدوده کاهوان با ماده معدنی سیلیس رنگی در استان سمنان است.

این نشست با حضور دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس این سازمان با همراهی معاونان و مدیران فنی، ستادی و  امور مالی و قراردادها برگزار شد.

 

کلید واژه ها: واگذاری 8 فقره گواهی کشف معدن از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در اردیبهشت 1401 روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مزایده واگذاری ۸ فقره از گواهی کشف‌ معادن دکتر علیرضا شهیدی معاون ویر صنعت، معدن و تجارت


نظر شما :