تجلیل از خانواده شهدای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور همزمان با روز «بزرگداشت شهدا»

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۱ کد : ۲۶۸۲۲ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۸۹۴
تجلیل از خانواده شهدای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور همزمان با روز «بزرگداشت شهدا»

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، همزمان با روز «بزرگداشت شهدا» با حضور دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس این سازمان از خانواده شهدای این سازمان تجلیل به عمل آمد.

خانواده بزرگ سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور شهید محمد علیزاده، شهید حسن قهرمانی، شهید برجعلی بابائی شهرکی و شهید منوچهر اکرمی را به اسلام و میهن بزرگمان تقدیم کرده داد.

شایان ذکر است؛ بیست و دوم اسفند روز «بزرگداشت شهدا» و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، فرصتی برای یادآوری راز جاری ماندن شهداست. شهدایی که از جان خود گذشتند و ایثار و از خودگذشتگی را برای ما معنا کردند.

در متن تجلیل از خانواده معظم شهدای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آمده است:

وَلاَتَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَ َتَا بَلْ أَحْیَآءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون

امروزه همگان بر این باورند که عزت، اقتدار، امنیت و پیشرفت کشورمرهون خون شهدا است؛ بسی مایه فضیلت است که یاد شهدا را  گرامی داشته  تا فانوس  راه تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشند. با امید به اینکه فضای معنوی که مد نظر امام و اولیای معزز دین مبین اسلام بوده،  به  تدریج در همه ی جوامع اسلامی ،  حاکم و  تحکیم شود.

بدینوسیله  و در پایان سال 1400 هجری شمسی، از صبر، صلابت و بصیرت شما  خانواده بزرگوار که بهترین نمونه در ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در سطح جامعه  است  تقدیر کرده و از درگاه ایزد منان، توفیق، سلامتی و بهروزی‌تان را خواستارم.

علیرضا شهیدی

معاون وزیر صمت ورئیس سازمان

شایان ذکر است؛ هفته پیش به مناسبت بزرگداشت مقام معظم شهدای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، رئیس و مدیران این سازمان با کاشت نهال ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای این مجموعه با آرمان‌های این مردان خدایی تجدید بیعت کردند.


نظر شما :