نخستین جشنواره بزرگ

۲۸ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۲:۴۴ کد : ۲۷۰۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۶۲
نخستین جشنواره بزرگ "زمین پاک" با هدف اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی جهت اعتلای آگاهی و تنویر افکار عمومی برای حفظ محیط زیست ....


نخستین جشنواره بزرگ "زمین پاک" با هدف اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی جهت اعتلای آگاهی و تنویر افکار عمومی برای حفظ محیط زیست ، سوم تا هشتم اردیبهشت ماه در پارک طبیعت پردیسان برگزار می شود. نامگذاری روز دوم اردیبهشت ماه به عنوان "روز زمین پاک" بصورت یک حرکت نمادین تلاشی در جهت ایجاد عزم ملی برای مبارزه با آلایندههای زیست محیطی است.
   همه ساله در این روز با همکاری نهادهای دولتی و سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی برنامه های متعددی در جهت آموزشهای زیست محیطی و لزوم توجه به حفظ محیط زیست برگزار می شود.
   اکنون با توجه به معضلات جدی پسماندها و لزوم اهمیت اجرای قانون مدیریت پسماندها ، برگزاری جشنواره های گوناگون در این زمینه می تواند بصورت یک عامل تاثیر گذار فرهنگی در راستای ارتقای سطح آگاهیهای زیست محیطی مردم قدم بر دارند.در این جشنواره گزارش فعالیتها و دستاوردهای زیست محیطی نهادها و سازمانهای دولتی و غیردولتی به مردم ارایه می شود، همچنین جلب مشارکت همگانی و همکاریهای مردمی با مسوولان و دست اندرکاران در انجام هرچه بهتر طرحهای مبارزه با معضلات زیست محیطی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
   همایش پژوهشهای برتر، ارایه خلاقیتها و ایده های نو در حوزه صنعت و زمین پاک ، نمایشگاه دستاوردهای زیست محیطی بخش صنعت ، هم اندیشی صاحب نظران در حوزه صنعت و محیط زیست و ایجاد فضای نمایشگاهی برای حضور صنایع سبز و معرفی آنان از دیگر فعالیتهای جنبی این همایش خواهد بود

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :