دیدار روسای سازمان زمین‌شناسی و دانشگاه آزاد خوراسگان؛ تاکید بر توسعه مناسبات صنعت و دانشگاه

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۴ کد : ۲۷۰۳۷ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۹۴۱
دیدار روسای سازمان زمین‌شناسی و دانشگاه آزاد خوراسگان؛ تاکید بر توسعه مناسبات صنعت و دانشگاه

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس این سازمان و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان میزبان آقایان پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان و سید حسن حجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان بودند.

بر اساس این گزارش؛ دو طرف به بررسی زمینه‌های اجرایی کردن تفاهم‌نامه‌ای که چندی پیش به امضای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، سازمان صمت اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان رسیده بود، پرداختند.

حاضران در این نشست؛ موضوعاتی از جمله ارتقای ارتباط بین صنعت و دانشگاه، توسعه اهداف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در بخش‌های مختلف علوم‌زمین به ویژه در طرح تحول زمین‌شناسی و اکتشاف مواد معدنی در استان‌ها، برون‌سپاری خدمات علمی مورد نیاز سازمان زمین‌شناسی و اجرای آن توسط دانشگاه در حوزه‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و تجهیزات دانش‌بنیان را بررسی کردند.

عکس از فرامرز دادگر

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان سید حسن حجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان تفاهم‌نامه ارتباط بین صنعت و دانشگاه طرح تحول زمین‌شناسی و اکتشاف مواد معدنی


نظر شما :