مزایده عمومی واگذاری گواهی اکتشافی

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۵ کد : ۲۷۰۵۹ اخبار مناقصات و مزایدات
تعداد بازدید:۱۶۳۹
مزایده عمومی واگذاری گواهی اکتشافی

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در نظر دارد تعدادی از محدوده‌های دارای گواهی اکتشاف خود را از طریق مزایده عمومی، به شرح جدول  ذیل از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، با شرایط مندرج در اسناد مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت واگذار نماید:

  • کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارایه پیشنهادات مزایده‌ گران و بازگشایی پاکت‌ها از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.
  • مزایده‌گران می‌بایست در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق سازند.
  • کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت که دارای گواهی صلاحیت فنی و مالی صادره از سوی سازمان نظام مهندسی معدن استان‌ها می‌باشند دعوت می‌شود از تاریخ دوشنبه 1401/02/26 لغایت سه ‌شنبه 1401/03/03 نسبت به دریافت، تکمیل اسناد و مدارک اقدام نمایند.
  • سازمان در نظر دارد در مورخ چهارشنبه 1401/03/04 ساعت9 تا 16جلسه‌ای بمنظور ارایه مشخصات و توضیحات لازم نسبت به موارد مزایده گذاشته شده را جهت متقاضیان برگزار نماید. لذا حضور نمایندگان پیشنهاد دهندگان با ارایه معرفی‌نامه رسمی جهت (اشخاص حقوقی) و جهت اشخاص حقیقی نیز شخصاً بلامانع می‌باشد (شماره تماس 02164592376و64592237).
  • در ضمن مهلت بارگذاری پیشنهادات در سامانه ستاد و همچنین تحویل پاکت الف به دبیرخانه سازمان به نشانی میدان آزادی- بلوار معراج- سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور تا ساعت 15 روزسه شنبه 1401/03/17 می‌باشد.

 

با توجه به تعطیلی ادارات در روز مذکور این جلسه به تاریخ یکشنبه 8 خرداد (در محل آمفی تئاتر سازمان) موکول شد .


نظر شما :