کتاب راهنمای بین‌المللی کنترل تغییرات آب و هوایی منتشر شد

۰۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۷ کد : ۲۷۰۶۹ اخبار روابط عمومى تازه های نشر
تعداد بازدید:۵۴۴
کتاب راهنمای بین‌المللی کنترل تغییرات آب و هوایی منتشر شد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، کتاب راهنمای بین‌المللی کنترل تغییرات آب و هوایی International Manual of Climate Change Control  توسط دکتر جهانگیر اسدی هموطن ایرانی مقیم کانادا منتشر شد.

براساس گزارش سالانه ۲۰۲۲ مجمع نویسندگان ترایسیتی (سه شهر واقع در شرق ونکوور کانادا) این راهنمای جامع ساده و تمام رنگی جهت استفاده علاقه‌مندان در زمینه  انرژی، پوشاک، گردشگری و زیست محیطی منتشر شده است.

این کتاب در 11 بخش تدوین شده و قسمت دوازدهم به آزمون الکترونیکی و اخذ گواهینامه بین‌المللی کنترل تغییرات آب و هوا اختصاص دارد و به همه کسانی که مایل به تلاش و مراقبت از تغییرات آب و هوایی هستند، پیشنهاد می‌شود.

شایان ذکر است؛ این راهنمای تمام رنگی در بیش از 260 صفحه به زبان انگلیسی و در جهت حفظ محیط زیست و همیاری همه اهالی کره زمین در جهت کنترل تغییرات آب و هوایی به‌صورت بین‌المللی چاپ  و در بیش از ۳۹ هزار کتابفروشی در سراسر جهان عرضه می شود.

گفتنی است، انتشار این کتاب را انتشارات "شبکه جهانی ده سازمان برتر Top Ten Award International Network  با همکاری "انجمن حفظ محیط زیست برای فرزندان آینده" Environmental Sustain for Future به عهده داشته و از دیگر کتب منتشر شده توسط این انتشارات می‌توان به تدوین و انتشار راهنمای 11 جلدی برچسب زیست محیطی محصولات که با همکاری 57 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران و دفتر محیط زیست سازمان ملل متحد UNEP اشاره کرد.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور کتاب راهنمای بین‌المللی کنترل تغییرات آب و هوایی دکتر جهانگیر اسدی هموطن ایرانی مقیم کانادا


نظر شما :