صعود تیم کوهنوردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به قله ۳۷۱۳ متری آتشکوه از قلل البرز مرکزی

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۷ کد : ۲۷۲۵۰ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۴۷۰
صعود تیم کوهنوردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به قله ۳۷۱۳ متری آتشکوه از قلل البرز مرکزی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، کوهپیمایی و صعود کوهنوران این سازمان با همراهی کوهنوردان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی(ایمیدرو) و وزارت اقتصاد و دارایی در قالب یک برنامه مشترک به قله 3713 متری آتشکوه از قلل البرز مرکزی انجام شد.

بر اساس این گزارش، این کوهپیمایی مشترک پنج‌شنبه 26 خرداد 1401 با مسئولیت فنی آقای وحید فربد انجام شد و خانم‌ها نسیم عسکری و زیبا خدائیان چگنی به نمایندگی از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به همراه 14 همنورد دیگر طی یک مسافت 19 کیلومتری موفق به صعود به قله شدند.

شایان ذکر است؛ وحید فربد‌راد (سرپرست برنامه)، کیقباد امیری، مهدی تهرانی، لیلا باوفا، علیرضا هاشمی، سید احمد بزاز جزایری، حسین قاسمی،عباس نقی‌زاده، محمد حسن داوودیان، سامان سیاوشی، زین‌العابدین شیدادل، حمید مجد رضایی و مجید مرادی اعضای حاضر تیم کوهنوردی ایمیدرو و محسن افضلی از وزارت اقتصاد و دارایی نیز در این برنامه حضور داشتند.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: صعود تیم کوهنوردی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به قله 3713 متری آتشکوه از قلل البرز مرکزی نسیم عسکری و زیبا خدائیان چگنی


نظر شما :