اتصال سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به «پنجره واحد دولت هوشمند»

۱۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۳ کد : ۲۸۰۵۸ اخبار روابط عمومى جهاد تبیین
تعداد بازدید:۷۹۸
اتصال سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به «پنجره واحد دولت هوشمند»

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، بر اساس بند (و) تبصره 7 قانون بودجه سال 1401، تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور که دارای خدمات عمومی هستند، مکلف شده‌اند پنجره واحد خدمات هوشمند خود را راه‌اندازی کرده و حداقل یک سوم از خدمات پرکاربرد خود را به صورت هوشمند از طریق پنجره واحد دستگاه ارائه دهند. سپس پنجره واحد دستگاه را به «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» به آدرس https://my.gov.ir متصل کنند تا متقاضیان از این پس با یک بار احراز هویت و به صورت یکپارچه بتوانند از خدمات کلیه دستگاه‌ها به صورت الکترونیک بهره‌مند شوند.

در همین راستا سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز پنج خدمت اصلی خود شامل تولید و ارایه داده‌های علوم زمین، تولید نقشه‌ها و گزارش‌های اکتشافی، تولید و ارائه داده های سیستماتیک علوم زمین و اکتشافات ذخایر معدنی، ارائه خدمات آزمایشگاه های علوم زمین و ارائه خدمت موزه علوم زمین را بر روی پرتال سازمان به آدرس GSI.IR در قالب پنجره واحد تجمیع و به صورت الکترونیکی در بخش میزخدمت در دسترس متقاضیان قرار داده است.

همچنین با با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تلاش متخصصان امر، ‌پنجره واحد دستگاه را به «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» متصل کرده و در حال حاضر از 5 خدمات کلان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، 2 خدمت تولید و ارائه داده‌های سیستماتیک علوم زمین و اکتشافات ذخایر معدنی و ارائه خدمت موزه علوم زمین در این پنجره ارائه شده‌اند.

کلید واژه ها: اتصال سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به «پنجره واحد دولت هوشمند» پنجره واحد خدمات هوشمند پرتال سازمان به آدرس GSI.IR پنجره واحد تجمیع و به صورت الکترونیکی در بخش میزخدمت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند


نظر شما :