همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه شاهرود برگزار می‌شود

۰۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۳ کد : ۲۸۵۲۶ اخبار روابط عمومى نشست ها و همایش ها
تعداد بازدید:۱۴۶
همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه شاهرود برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معنی کشور، بیست و پنجمین همایش ملی انجمن زمین شناسی ایران در تاریخ پنجم و ششم بهمن سال جاری به صورت حضوری و مجازی در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار خواهد شد.

ارائه آخرین دستاورد‌های علوم زمین در قالب سخنرانی و پوستر توسط دانشجویان و اساتید و مخصوصاً ارائه سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید و محققان مدعو از جمله بخش‌های این همایش ملی است.

همچنین از جمله بخش‌های دیگر همایش ملی انجمن زمین‌شناسی ایران به میزبانی دانشگاه صنعتی شاهرود می‌توان به انتخاب دانشجوی نمونه زمین‌شناسی در بین دانشگاه‌های کشور  اشاره کرد.

انتخاب پژوهشگر برتر زمین‌شناسی، انتخاب کتاب نمونه و نیز عکس برتر زمین‌شناسی از دیگر بخش‌های همایش ملی انجمن زمین‌شناسی ایران است که در شاهرود میزبانی خواهد شد. گفته می‌شود در این همایش تقدیر از استادان پیشکسوت در بخش‌های دانشگاهی و صنعت صورت خواهد گرفت.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های همایش ملی انجمن زمین شناسی کشور، ارائه اولین جایزه مهندس خادم (بنیانگذار سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور برجسته زمین‌شناسی در ایران) خواهد بود؛ که برای نخستین بار به میزبانی دانشگاه صنعتی شاهرود انجام خواهد پذیرفت. به گفته مسئولان برپایی همایش ملی انجمن زمین‌شناسی کشور، برپایی نمایشگاه جانبی و کارگاه‌های آموزشی از جمله فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در این همایش خواهد بود.

همچنین بازدید صحرایی نیز برای روز جمعه هفتم بهمن‌ در شهرستان شاهرود در نظر گرفته شده که از جمله بخش‌های جانبی و ویژه همایش محسوب خواهد شد.

گفتنی است این همایش دارای مجوز ISC بوده و مقالات علمی دریافت شده بعد از داوری و ارائه در همایش، در پایگاه‌های علمی معتبر از جمله SID و CIVILICA منتشر خواهند شد.

کلید واژه ها: همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه شاهرود برگزار می‌شود


نظر شما :