نقشه 1:25000 مخاطرات زمین شناسی منطقه رودهن و بومهن

۰۸ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۳:۵۹ کد : ۳۰۸۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۹۲
مهندس انصاری مدیریت زمین شناسی مهندسی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور ضمن بیان این مطلب افزود: نقشه های زمین شناسی در لایه های اطلاعاتی مختلف ...
واحد خبر پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور- نقشه 1:25000 مخاطرات زمین شناسی منطقه رودهن و بومهن برای اولین بار توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تهیه گردید.
   مهندس انصاری مدیریت زمین شناسی مهندسی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور ضمن بیان این مطلب افزود: نقشه های زمین شناسی در لایه های اطلاعاتی مختلف تهیه می گردد که یکی از این لایه های اطلاعاتی لایه زمین شناسی و مخاطرات زمین شناسی می باشد.
   وی در ادامه گفت: تهیه نقشه های 1:25000 مخاطرات زمین شناسی در منطقه رودهن و بومهن برای اولین بار توسط سازمان زمین شناسی صورت گرفت و ارائه می گردد.
   مهندس انصاری اظهار داشت : گروه زمین شناسی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به نمایندگی از این سازمان در نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور خواهد یافت و در این نمایشگاه نقشه های تهیه گردیده را ارائه خواهد نمود.
   همچنین در این نمایشگاه تمامی فعالیت های صورت گرفته در زمینه زمین شناسی مهندسی و زیست محیطی در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز ارئه می شود.
   لازم به ذکر است از امروز ششمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در ایران به مدت 5 روز فعالیت خود را آغاز نمود.

 


کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :