نخستین نقشه یک 25 هزارم مخاطرات زمین شناسی مناطق رودهن و بومهن تهیه شد

۰۸ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۳:۵۲ کد : ۳۰۹۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۱۵
نقشه 1:25000 مخاطرات زمین شناسی منطقه رودهن و بومهن برای اولین بار توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تهیه شد.
نقشه 1:25000 مخاطرات زمین شناسی منطقه رودهن و بومهن برای اولین بار توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تهیه شد.
به گزارش سرویس «علمی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مهندس انصاری، مدیر زمین شناسی مهندسی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: نقشه‌های زمین شناسی در لایه‌های اطلاعاتی مختلف تهیه می‌شود که یکی از این لایه‌های اطلاعاتی لایه زمین شناسی و مخاطرات زمین‌شناسی است.
وی در ادامه گفت: تهیه نقشه های 1:25000 مخاطرات زمین شناسی در منطقه رودهن و بومهن برای اولین بار توسط سازمان زمین شناسی صورت گرفته و ارائه می‌شود.
مهندس انصاری اظهار داشت: گروه زمین شناسی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به نمایندگی از این سازمان در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست حضور یافته و نقشه‌های تهیه شده را ارائه کرده است.
بنابر اعلام پایگاه ملی داده‌های علوم زمین، در این نمایشگاه همچنین تمامی فعالیت های صورت گرفته در زمینه زمین شناسی مهندسی و زیست محیطی در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز ارائه می شود.
خبرگزاری دانشجویان ایران – تهران
 

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :