زغال‌سنگ نگین طبس 5/55 میلیارد ریال فروش پیش‌بینی کرد

۱۱ مرداد ۱۳۸۴ | ۱۴:۰۵ کد : ۳۴۳۳ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۵۷۵
زغال‌سنگ نگین طبس پیش‌بینی کرده است تا پایان امسال از فروش انواع محصولات خود مبلغ 55میلیارد و 500میلیون ریال درآمد داشته باشد.

 
زغال‌سنگ نگین طبس پیش‌بینی کرده است تا پایان امسال از فروش انواع محصولات خود مبلغ 55میلیارد و 500میلیون ریال درآمد داشته باشد.
بر اساس اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران این مبلغ در مقایسه با درآمد حاصل از فروش این شرکت در سال گذشته معادل 5درصد افزایش دارد و <کطبس> توانست تا پایان دوره 3ماهه منتهی به پایان خردادماه امسال با کسب 12میلیارد و 617میلیون ریال از فروش محصولات خود معادل 23درصد از بودجه امسال را پوشش دهد.
زغال‌سنگ نگین طبس درآمد هر سهم خود را برای سال 84 با سرمایه 15میلیارد‌ ریال به طور خالص مبلغ 1460ریال پیش‌بینی کرده است. این شرکت توانست تا پایان خردادماه امسال با تحقق 407ریال از سود هر سهم خود معادل 28درصد آن را پوشش دهد.
پیش‌بینی عملکرد زغال‌سنگ نگین طبس در مقایسه با عملکرد واقعی سال مالی قبل 7درصد افزایش قیمت تمام شده کالای فروش رفته، 3درصد افزایش سود عملیاتی و یک درصد افزایش سود پس از کسر مالیات نشان می‌دهد.
هیات مدیره زغال‌سنگ نگین طبس تصمیم دارد سود قابل تقسیم سال 84 بین صاحبان سهام را مبلغ 800ریال خالص برای هر سهم به مجمع عمومی عادی سالیانه پیشنهاد نماید.
 
روزنامه دنیای اقتصاد
 

کلید واژه ها: یزد


نظر شما :