آغاز همکاری نزدیک سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در بخش معدن کشور

۰۵ مهر ۱۳۹۰ | ۰۵:۱۳ کد : ۵۹۱۶ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۳۳۲
کمیته فناوری بیستمین کنگره جهانی معدن ایران به منظور دستیابی به آخرین اطلاعات بخش معدن و صنایع معدنی، شناسایی ...
کمیته فناوری بیستمین کنگره جهانی معدن ایران به منظور دستیابی به آخرین اطلاعات بخش معدن و صنایع معدنی، شناسایی نیازهای بخش معدن و صنایع معدنی کشور، جلب سرمایه‌گذاری خارجی و ارتباط مستقیم با استادان داخل و خارج از کشور فعالیت خود را آغاز کرد.به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی کشور، محمد رضا بهرامن نایب رئیس خانه معدن ایران گفت : این کمیته که با همکاری خانه معدن ایران و مرکز فناوری دفتر ریاست جمهوری تشکیل شده است قابلیت مهمانان داخلی و خارجی را در بخش معدن شناسایی می‌کند سپس این موضوع در خانه معدن ایران مورد مطالعه قرار می‌گیرد و نتیجه آن به صورت راهکار در جهت توسعه بخش معدن کشور به کار گرفته می‌شود.
وی در ادامه افزود : سرمایه‌گذاران داخلی می‌توانند آخرین فعالیت‌های خود را به خانه معدن ایران اطلاع دهند تا این تشکل غیر‌دولتی نیازها، ظرفیت‌ها و توان داخلی کشور را در بخش معدن کشور در زمان برگزاری کنگره جهانی معدن ایران به اساتید دانشگاه و سرمایه‌گذاران معرفی کند. بهرامن خاطرنشان کرد :‌ خانه معدن ایران در زمان برگزاری کنگره جهانی معدن شرایطی را فراهم می کند تا همکاری نزدیکی بین سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ایجاد شود. بطوریکه خانه معدن ایران قصد دارد با ارائه آخرین دستاورد‌های سرمایه‌گذاران داخلی به خارجی سرایط جدیدی را جهت حضور خارجی‌ها در بخش معدن ایران فراهم کند.
وی افزود : فعالیت‌های اصلی کمیته فناوری بیستمین کنگره جهانی معدن ایران بعد از برگزاری این کنگره در خانه معدن ایران پیگیری می‌شود.
بهرامن خاطرنشان کرد : خانه معدن ایران همزمان با برگزاری بیستمین کنگره جهانی معدن تلاش خواهد کرد تا همکاری نزدیکی با دانشگاههای خارج از کشور داشته باشد.
 

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :