ساعاتی پیش به دست شهردار تهران بیستمین کنگره جهانی معدن خاتمه یافت

۲۸ آبان ۱۳۸۴ | ۰۳:۰۵ کد : ۶۳۲۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۰۰
مراسم اختتامیه بیستمین کنگره جهانی معدن ساعاتی پیش با حضور دکتر قالیباف- شهردار محترم ، آقای دکتر بصیری...

مراسم اختتامیه بیستمین کنگره جهانی معدن ساعاتی پیش با حضور دکتر قالیباف- شهردار محترم ، آقای دکتر بصیری- معاونت معدنی وزارت صنایع و معادن، آقای مهندس عابدیان- معاونت اکتشافی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، اعضای خانه معدن، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس و جمعی دیگر از اساتید و کارشناسان معدنی ایران و جهان در محل سالن همایشهای صدا و سیما برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم دکتر قالیباف ایراد سخنرانی نمود. وی در ابتدا به تمامی شرکت کنندگان در کنگره معدن خوشامد گفت و اظهار امیدواری نمود که ایران توانسته باشد میزبان خوبی باشد.
وی در ادامه اظهار داشت : من امروز بعنوان نماینده مردم پایتخت در خدمت حضار هستم و بعنوان شهردار تصمیم دارم بتوانم از همه نشستهای علمی داخلی و خارجی که در شهر بزرگمان برگزار می شود، حمایت کنم. بی شک رونق این نشستها در عرصه های اجتماعی و اقتصادی برای توسعه پایدار شهر مفید خواهد بود.
شهردار محترم تهران در ادامه افزود: امروز فرصتهای زیادی پیش روی ما است و همچنین تهدیدهای جدی و ما امیدواریم از فرصتهایی که می تواند به مشارکت مردم و مسئولان در عرصه های مختلف و همچنین مشارکتهای خارجی در عرصه سرمایه گذاری منجر شود، حمایت کنیم. این نشستها فرصت مناسبی است تا بتوانیم از ظرفیتهای موجود در کشور استفاده نماییم. دکتر قالیباف در پایان سخنرانی خود اظهار داشت : تصمیم داریم میدانی را در تهران به نام کنگره جهانی معدن نامگذاری نماییم.

کلید واژه ها: تهران یزد


نظر شما :