نامزدهای نظام مهندسی معدن باید دارای دانش فنی همراه با تجربه باشند

۲۵ اسفند ۱۳۸۴ | ۰۱:۵۷ کد : ۶۸۴۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۲۲۰
به منظور حضور در دومین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن، دانش فنی مناسب در کنار تجربه از مهمترین شرایط ثبت‌نام کنندگان جهت...
به منظور حضور در دومین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن، دانش فنی مناسب در کنار تجربه از مهمترین شرایط ثبت‌نام کنندگان جهت عضویت در رقابت های انتخاباتی این سازمان است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور دکتر عبدالهادی قزوینیان رئیس گروه مکانیک سنگ دانشکده معدن دانشگاه تربیت‌مدرس با اعلام این مطلب تشویق برای حضور اعضاء و شرکت در این انتخابات را یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان نظام مهندسی معدن ذکر کرد و با تاکید بر اهمیتی که شرکت اعضا در این انتخابات دارد یادآور شد : بمنظور ارتقاء وضعیت اجتماعی و مشارکتهرچه بیشتر اعضاءباید از تجربیات اساتید و دانشجویان استفاده کنیم که این امر انگیزه لازم را برای حضور گسترده اعضاء در انتخابات بدنبال خواهد داشت.
وی با اشاره به درجه‌بندی مهندسی معدن و دادن رتبه به اعضا تصریح کرد : مسئولین سازمان نظام مهندسی معدن باید درجه‌بندی مهندسان معدن را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند که این امر حمایت‌های بیشتری را از سوی نهادهای مرتبط در تامین اعتبارات و تفویض اختیارات می‌طلبد.
دکتر قزوینیان در خاتمه با تاکید بر فرهنگ‌سازی مناسب در جهت ارتقاء دانش فنی خاطرنشان کرد : اولین قدم در شناسایی جایگاه واقعی این سازمان بعد فرهنگ‌سازی است که می‌توان با اجرا و برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی و با دعوت از اساتید، دانشجویان و کارشناسان زمینه حضور مشترک را فراهم سازد.

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :