وزیر صنایع و معادن از فعالیت سازمان زمین‌شناسی در مناطق محروم کشور تقدیر کرد

۲۹ آذر ۱۳۸۴ | ۰۱:۵۶ کد : ۶۹۱۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۹۳
به گزارش خبرنگار اعزامی روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور دکتر علیرضا طهماسبی وزیر صنایع ومعادن در پایان بازدید از دفتر طرح اکتشافات معدنی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان، ضمن ابراز خرسندی ...
به گزارش خبرنگار اعزامی روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور دکتر علیرضا طهماسبی وزیر صنایع ومعادن در پایان بازدید از دفتر طرح اکتشافات معدنی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های صورت‌گرفته توسط سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این منطقه، در پایان بازدید خود با امضای دفتر یادبود این طرح، نظر خود در خصوص این فعالیت‌ها را بیان نمود.
متن کامل اظهار‌نظر وزیر صنایع و معادن به شرح زیر است :
بسمه تعالی
میزان تلاش و اقدامات انجام شده چه در زمینه تجهیز و راه‌اندازی دفتر زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی سیستان و بلوچستان و چه در زمینه اقدامات و آزمایشات انجام شده توسط کارشناسان و متخصصان این دفتر، بسیار جالب و قابل توجه بود. امیدوارم که با تلاش متخصصین سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی ایران و بخصوص با تکیه بر نیروهای بومی منطقه، بتوانیم در جهت محرومیت‌زدایی از این استان زرخیز و توسعه همه‌جانبه آن ، قدم برداریم.
 
طهماسبی
 
 

کلید واژه ها: سیستان و بلوچستان


نظر شما :