اسامی نهایی نامزدهای شرکت کننده در انتخابات نظام مهندسی معدن تهران اعلام شد

۲۶ دی ۱۳۸۴ | ۰۱:۳۶ کد : ۷۵۲۶ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۱۲
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ، اسامی 36 نفر از داوطلبین عضویت در هیات مدیره ، 4نفر داوطلب ...
اسامی نامزدهای شرکت کننده در گروههای تخصصی مختلف جهت حضور در انتخابات سازمان نظام مهندسی تهران مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ، اسامی 36 نفر از داوطلبین عضویت در هیات مدیره ،  4نفر داوطلب بازرسی و 40 نفر داوطلب عضویت در هیات رئیسه گروههای تخصصی به شرح زیر اعلام شده است .
گفتنی‌ست انتخابات دوره دوم هیات مدیره و هیات رئیسه گروههای تخصصی سازمان استانها در تاریخ چهارم اسفندماه سالجاری به طور همزمان در تمام استانها برگزار خواهد شد .
فهرست اسامی داوطلبان عضویت در هیات مدیره برای رشته معدن :
1)      فرح اردشیر روحانی فرد
2)      احمد اسدی
3)      نادعلی اسماعیلی دهج
4)      مهدی امیرافشاری
5)      سیدموسی پیشوایی
6)      حمید جهانی سوباشی
7)      محمد رحیمیان
8)      حسین رضاخواه
9)      مجیدرضایی
10)  محمدرضا سلطانی
11)  محمدجعفر صادقی پناه
12)  تقی قربانی
13)  علی مرتضوی
14)  سیداحمد مشکانی
15)  عباس مطیعیان نجار
16)  کامبیز معظمی
17)  هرمز ناصرنیا
18)  سیدعبدالمجید وکیل
فهرست اسامی عضویت در هیات مدیره برای رشته متالورژی استخراجی :
1)      محمدرضا ابوطالبی
2)      روزبه طیبی
3)      حسین هوشنگی
  فهرست اسامی داوطلبان عضویت در هیات مدیره برای رشته زمین شناسی :
1)      علیرضا باباخانی
2)      محسن پزشکپور
3)      عبدالعلی حقیقی
4)      امیر حلاجی
5)      احمد خاکزاد
6)      حمیدرضا صمیم بنی هاشمی
7)      محمودرضا علوی نائینی
8)      محمود مهرپرتو
9)      عزیز میرزائیان
10)  نظام الدین نظریان
 
فهرست اسامی داوطلبان عضویت در هیات مدیره برای رشته نقشه برداری :
1)      اسماعیل توتونچی
2)      محمد صفائی
3)      جعفر فیروزگاه
4)      سلطان محمود کریمی
5)      سیدجلال مرتضوی
فهرست داوطلبان عضویت در بازرسی :
1)      اسماعیل ارغنون
2)      احمد زینالی
3)      حسین نوائی
4)      شهناز نوائی
فهرست اسامی داوطلبان در هیات رئیسه گروه تخصصی معدن :
1)      فرح اردشیر روحانی
2)      احمد اسدی
3)      مهدی امیرافشاری
4)      مجید پورمقدم
5)      سیدموسی پیشوائی
6)      محود خرسند دهخوارقانی
7)      محمد رحیمیان
8)      حسین رضاخواه
9)      مجید رضائی
10)  محمدرضا سلطانی
11)  محمدجعفر صادقی پناه
12)  ناصر عابدیان
13)  مهدی عامری
14)  سیدمحمدجواد کلینی
15)  سیداحمد مشکانی
16)  کامبیز معظمی
17)  هرمز ناصرنیا
18)  سیدعبدالمجید وکیل
فهرست اسامی عضویت در هیات رئیسه تخصصی رشته متالورژی استخراجی :
1)      محمد رضا ابوطالبی
2)      علیرضا ذاکری
3)      حسین هوشنگی
4)      حسین یوزباشی
 فهرست اسامی عضویت در هیات رئیسه گروه تخصصی رشته زمین شناسی :
1)      علیرضا باباخانی
2)      شاپور بخشایی
3)      غلامعلی بیضائی
4)      محسن پزشکپور
5)      عبدالعلی حقیقی
6)      امیر حلاجی
7)      احمد زینالی
8)      محمودرضا علوی نائینی
9)      محمود مهرپرتو
10)  عزیز میرزائیان
11)  نظام الدین نظریان
12)  حسین نوائی
13)  شهناز نوائی
فهرست اسامی داوطلبان عضویت در هیات رئیسه گروه تخصصی نقشه برداری :
1)      رئوف پرتوی
2)      اسماعیل توتونچی
3)      محمد صفائی
4)      جعفر فیروزگاه
5)      سلطان محمود کریمی

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :