<P dir=rtl>نمایشگاه بین‌المللی معدن و سنگ‌های تزئینی فردا شروع به کار می‌کند.</P>

۱۷ خرداد ۱۳۸۳ | ۱۶:۲۲ کد : ۸۳۴ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۱۷۰
<P dir=rtl>ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مصالح ساختمانی، معدن و سنگ‌های تزئینی (IRAN CON MIN) از 18 تا 22 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ...</P>

نمایشگاه بین‌المللی معدن و سنگ‌های تزئینی فردا شروع به کار می‌کند

    ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مصالح ساختمانی، معدن و سنگ‌های تزئینی (IRAN CON MIN) از 18 تا 22 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

    به گزارش خبرنگار دنیای اقتصاد، در نمایشگاه امسال 324 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، اتریش، انگلستان، امارات متحده عربی، ترکیه، چین، سوئد، فرانسه، مصر و هند از شرکت‌کنندگان خارجی در این نمایشگاه می‌باشند.

    این گزارش می‌افزاید: نمایشگاه امسال در سالن‌های 35، 38 و 83A و فضای باز مربوطه برگزار می‌شود که فضایی در حدود 13000 متر مربع را به خود اختصاص داده است. برگزاری نمایشگاه (IRAN CON MIN) می‌تواند بخشی از توانمندی‌های داخلی و امکانات فنی و مهندسی داخلی و خارجی در زمینه تجهیزات و فرآوری تولیدات ساختمانی و معادن را گرد هم آورد.

    این نمایشگاه از 12 سال قبل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به صورت دو سالانه برنامه‌ریزی و برگزار گردیده است. علت دوسالانه بودن این نمایشگاه بر مبنای این سیاست استوار گردیده که ارتقای فناوری در صنعت ساختمان کشور خصوصا در زمینه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین معدن و ساختمان نیازمند سرمایه‌گذاری گزاف می‌باشد.

 

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :