علوم‌زمین و معدن متولد شد

۲۴ فروردین ۱۳۸۵ | ۰۷:۴۹ کد : ۸۵۵۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۳
به‌گزارش علاءالدین ‌ظهوریان مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت‌فرهنگ‌وارشاد‌اسلامی، در چهل و نهمین جلسه از دهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات که صبح ....
مجوز انتشار اولین ماهنامه علمی‌- خبری – آموزشی در زمینه  علوم زمین‌و معدن به صاحب‌امتیازی سازمان زمین‌شناسی‌واکتشافات‌معدنی کشور صادر شد .
به‌گزارش علاءالدین ‌ظهوریان مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت‌فرهنگ‌وارشاد‌اسلامی، در چهل و نهمین جلسه از دهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات که صبح روز دوشنبه 21 فروردین برگزار شد، با انتشار ماهنامه «علوم زمین و معدن» به صاحب امتیازی «سازمان زمین شناسی و اکتشاف معدنی کشور» و مدیرمسئولی رضا جدیدی موافقت به‌عمل آمد.
گفتنی‌ست ماهنامه علوم‌زمین‌ومعدن به‌ منظور ارتقاء فرهنگ علوم‌زمین و تبیین جایگاه آن در سطح جامعه، ارج نهادن به زحمات و تلاشهای گسترده متخصصان و کارشناسان علوم‌زمین و ترویج و گسترش فرهنگ‌علوم‌زمین و شناساندن منابع و ذخایر معدنی کشور در بین تمام اقشار جامعه منتشرخواهد شد و قصدداردتاباپوشش اخبار مرتبط با علوم‌زمین ضمن اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیتهای صورت گرفته در این خصوص ، منبع قابل اعتمادی برای انتشار اخبار تخصصی علوم‌زمین در کشور باشد .
علاوه‌برآن آشنایی با جذابیت‌های ژئوتوریسم ایران، گفت‌وگو با چهره‌های سرشناس علمی و اجرایی علوم‌زمین در کشور ،  مقالات علمی ، معرفی کتب تخصصی علوم زمین و سایتهای اینترنتی مرتبط با آن ومروری بر فعالیتهای زمین‌شناسی، اکتشاف و استخراج معادن در دیگر کشورهای جهان از جمله دیگر قسمتهایی‌ست که این ماهنامه هر ماه مخاطبان خودرا با آنها آشنا می‌سازد.  

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :