مرکز تحقیقات و پژوهش‌های زمین‌شناسی مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی شمال خاوری کشور افتتاح می‌شود

۲۴ فروردین ۱۳۸۵ | ۰۷:۳۹ کد : ۸۵۶۴ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۸۰
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی کشور دکتر طهماسبی که به همراه اعضای هیات دولت در استان خراسان رضوی به سر می‌برد ، عصرروز پنج‌شنبه ...
در پی سفر هیات دولت به خراسان رضوی وبا حضور دکتر طهماسبی وزیر صنایع و معادن مرکز علمی-تحقیقاتی زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال خاوری  افتتاح می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی کشور دکتر طهماسبی که به همراه اعضای هیات دولت در استان خراسان رضوی به سر می‌برد ، عصرروز پنج‌شنبه ساختمان جدید مرکز تحقیقات و پژوهش‌های زمین‌شناسی مدیریت زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی شمال خاوری کشور را به طوررسمی افتتاح خواهد کرد .
بنا به این گزارش ایشان پس از افتتاح ساختمان مذکور از قسمتهای مختلف آن بازدید به عمل آورده و از نزدیک با فعالیتهای زمین شناسی و معدنی این مرکز آشنا خواهد شد .
در ابتدای این بازدید فعالیتها، دستاوردها وبرنامه‌های مدیریت زمین شناسی شمال خاوری معرفی شده، سپس بازدیدی ازبخش زمین شناسی منطقه‌ای انجام می‌گیرد که توضیحاتی پیرامون فعالیتهای زمین شناسی مهندسی استان ، طرح ریزپهنه بندی و مطالعه فرونشست مشهد ارائه خواهد داشت .بازدید از بخش ژئومتیکس و ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیتهای دورسنجی ، دور سنجی، ژئوفیزیک هوایی ، gis   ،استاندارسازی اطلاعات و بازدید ازبخش IT ،اکتشاف ،آزمایشگاه شیمی و موزه از دیگر برنامه‌های دیگر این بازدید است .

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :