همايش روز ملى صنعت و معدن در مشهد برگزار خواهد شد

۱۹ تیر ۱۳۸۵ | ۰۵:۰۴ کد : ۹۹۳۳ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۳۹۱
به منظور بزرگداشت روز ملى صنعت و معدن، همايشى تحت همين عنوان به همت...

به منظور بزرگداشت روز ملى صنعت و معدن، همايشى تحت همين عنوان به همت ستاد بزرگداشت روز ملى صنعت و معدن در محل دائمى نمايشگاههاى بين‌المللى مشهد برگزار خواهد شد.
به گزارش سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات‌معدنى کشور مهندس دانش مدير اداره روابط‌ عمومى سازمان صنايع و معادن استان خراسان رضوى در خصوص برگزارى همايش روز ملى صنعت و معدن که 19 تير ماه سال جارى در محل دائمى نمايشگاههاى بين‌المللى مشهد برگزار خواهد شد، تصريح کرد : اين همايش به مناسبت بزرگداشت روز صنعت و معدن و با حضور مقامات اجرايى و کشورى، نمايندگان مجلس شوراى‌اسلامى و جمعى از کارآفرينان بخش صنعت و معدن برگزار خواهد شد که به منظور تشويق و ايجاد انگيزه در صاحبان صنايع و معدن از کارآفرينان برتر اين بخش و واحدهاى نمونه و موفق تجليل و تشکر بعمل خواهد آمد.
وى در خصوص متوليان برگزارى همايش ياد شده، تصريح کرد : ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن که از سازمان صنايع و معادن، خانه صنعت و معدن، انجمن مديران صنايع، اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتى، شرکت شهرکهاى صنعتى، اتاق بازرگانى و صنايع و معادن خراسان رضوى، تشکيل شده جزو برگزار کنندگان همايش ياد شده هستند.
دانش با بيان اينکه همايش بزرگداشت روز ملى صنعت و معدن دستاورد‌هاى قابل توجهى را براى بخش معدن کشور به دنبال خواهد داشت، تصريح کرد : در اين همايش مقامات ذى‌ربط ديدگاه‌هاى خود را در بخش صنعت و معدن کشور بيان خواهند داشت و در ضمن قطع‌نامه‌ايى هم در دست تهيه است تا در آن به مسائل و مشکلات پيش‌روى بخش صنعت و معدن کشور بيشتر پرداخته شود که اميدواريم برنامه‌هاى تدوين شده را مسوولان صنعتى و معدنى کشور مطالعه کنند تا فضاى لازم جهت رشد و توسعه اين بخش در کشورمان بيش از گذشته مهيا شود.
مدير اداره روابط‌عمومى سازمان صنايع و معادن استان خراسان رضوى در ادامه در خصوص واحدهايى که به عنوان بخش‌هاى نمونه معرفى خواهند شد، يادآور شد : صنايع فلزى، غذايى و دارويى، خودرو و نيرو محرکه ، برق و الکترونيک، صنايع کانى فلزى‌ و... جزو واحدهاى نمونه معرفى شده خواهند بود.
وى در پايان گفت: همزمان با روز صنعت و معدن ميزگردهايى با همکارى صدا و سيماى مرکز خراسان رضوى، با محورهاى صنعت و معدن و دانشگاه و با حضور صاحبنظران اين بخش برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :