دومین روز هشتمین نشست گروه کارشناسان معدنی کشورهای عضو اکو در اصفهان

دومین روز هشتمین نشست گروه کارشناسان معدنی کشورهای عضو اکو در اصفهان

۲۵ آبان ۱۴۰۱ | ۲۰:۳۴ کد : ۲۸۱۳۹ خبر
تعداد بازدید:۵۵
دومین روز هشتمین نشست گروه کارشناسان معدنی کشورهای عضو اکو در اصفهان همزمان با هفدهمین نمایشگاه تخصصی سنگ، معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان و در سایت نمایشگاه بین‌المللی این شهر برگزار شد.
دومین روز هشتمین نشست گروه کارشناسان معدنی کشورهای عضو اکو در اصفهان

هفدهمین نمایشگاه تخصصی سنگ اصفهان میزبان نمایندگان کشورهای حاضر در هشتمین اجلاس اکو بود؛ نمایندگانی از کشورهای آذربایجان، قزاقستان، پاکستان، تاجیکستان، ازبکستان جهت بازدید و آشنایی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های تولید کنندگان صنعت سنگ و ماشین آلات حضور خواهند یافتند.

نمایشگاه صنعت سنگ اصفهان با مشارکت ۱۱ استان از جمله اصفهان، تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، قم، البرز، هرمزگان و استان مرکزی و با مشارکت ۱۱۵ شرکت فعال در بخش‌های مختلف برگزار خواهد شد. شرکت‌های حاضر در نمایشگاه صنعت سنگ اصفهان در حوزه‌های استخراج، فرآوری، مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و توزیع و فروش در این رویداد نمایشگاهی حاضر خواهند بود.

هفدهمین نمایشگاه سنگ، معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان‌ماه در ساعات بازدید ۱۰ تا ۱۸ در محل نمایشگاه اصفهان میزبان حضور بازدیدکنندگان داخلی و خارجی علاقه‌مند به رویدادهای نمایشگاهی خواهد بود.

 

 

 

کلید واژه ها: اجلاس اکو سازمان زمین شناسی اصفهان


نظر شما :