آقای مهندس احمد قرایی سرپرست جدید معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۰۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۵ کد : ۲۸۹۸۳ خبر
تعداد بازدید:۵۷
جناب آقای مهندس احمد قرایی انتخاب بجا و شایسته جنابعالی به سمت "سرپرست معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور" که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهینت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی های‌ برجسته شما نوید بخش تحول شگرفی در بخش اکتشافات معدنی سازمان زمین شناسی کشور خواهد بود. بدین گونه مقدم فرهیخته علمی و با تجربه جنابعالی را گرامی داشته و حرکت به سمت افق های‌ روشن توام با سعادت و تداوم توفیقات شما را از پیشگاه ایزد منان در مسیر منتهی به کسب رضایت الهی و خدمت صادقانه مسالت داریم .
آقای مهندس احمد قرایی سرپرست جدید معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، طی حکمی از سوی دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس این سازمان، مهندس احمد قرایی به عنوان سرپرست جدید معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور انتخاب و معرفی شد. پیش از تصدی این حکم ریاست دفتر حوزه ریاست، روابط‌عمومی و بین‌الملل سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عهده ایشان بوده است.

شایان ذکر است؛ چندی پیش از مهندس محمدباقر درّی معاون پیشین اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

 

کلید واژه ها: اخبار جدید زمین شناسی سرپرست جدید معاونت اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور احمد قرایی اصفهان سازمان زمین شناسی


نظر شما :