کنفرانس ها، همایش ها و نشست های علوم زمین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ میلادی (جولای، آگوست ، سپتامبر)

۰۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۱ کد : ۲۸۹۸۹ خبر
تعداد بازدید:۴۴
یکی از مهم ترین فعالیت های علمی موثر در تقویت رزومه علمی، شرکت در کنفرانس ها و سمینارهای معتبر بین المللی خارجی است. با توجه به افزایش تعداد افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین تلاش آنها برای دریافت بورس رایگان تحصیلی، اپلیکیشنهای دانشجویان در وضعیتی کاملا رقابتی مورد بررسی قرا ر می گیرند تا افراد دارای بالاترین قابلیت ها (highly qualified applicants) توسط دپارتمان پذیرش دانشگاه مذکور انتخاب شوند، به همین دلیل نوشتن مقالات آکادمیک یکی از راهکارهای افزایش شانس پذیرش با کمک هزینه تحصیلی )بورس تحصیلی یا fund (در دانشگاه های برتر دنیا است.به عبارت دیگر انجام فعالیت های علمی مختلف از جمله نوشتن مقالات آکادمیک و انتشار آنها در نشریات علمی و ایندکس شده جهانی، نشان دهنده ظرفیت های علمی و تحقیقاتی دانشجویان است و سبب تقویت رزومه و اپلیکیشنهای آنها خواهد شد .
کنفرانس ها، همایش ها و نشست های علوم زمین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ میلادی (جولای، آگوست ، سپتامبر)

چگونه در کنفرانس های بین المللی شرکت کنیم؟
می توان گفت که در حال حاضر بهترین منبع یافتن اطلاعات در مورد کنفرانس های بین المللی، اینترنت است و سایت های مختلفی در زمینه های تخصصی، سمینار های مرتبط با رشته ها را به صورت دسته بندی شده ارائه میکنند . وب سایت های متعددی در سطح دنیا وجود دارند که می توانید با جستجوی موضوعی در آنها، کنفرانس ها و همایش های متعدد را در زمینه فیلد تخصصی خودتان بیابید. از میان تمام سایت های ارائه دهنده اطلاعات کنفرانس ها، سایت allconferences معروفترین درگاه آشنایی با کنفرانس های معتبر بین المللی است. قابل ذکر است، تمامی خدمات این سایت رایگان بوده و به راحتی می توان بر اساس نام کنفرانس، موضوعات و زیر موضوعات، نام کشورها و تاریخ، کنفرانس ها را جستجو و مشاهده کنید . سایر سایت های ارائه دهنده اطلاعات کنفرانس ها و همایش ها نیز در ادامه آورده شده است :
• کنفرانس های بین المللی ELSEVIER

• سایت ارائه دهنده اطلاعات کنفرانس های worldconferencealerts

• سایت اطلاعات سمینارهای بین المللی allconferencealert

نحوه یافتن و اطلاع از برگ زاری کنفرانس های بین المللی علوم زمین :
اگرچه برای اطلاع از کنفرانس های بین المللی علوم زمین جهان می توانید از سایتهای فوق نظیر allconferences.com که معتبر ترین سایت معرفی کنفرانس های بین المللی می باشد استفاده نمائید و با ورود به این سایت، نام کنفرانس مورد نظر خود را در باکس جست و جوی آن جست و جو کنید و/ یا کنفرانس های روز جهان را بر اساس نام کشور ها، طبقه بندی کرده و مشاهده نمایید و/ یا کنفرانس ها را بر اساس موضوعات و زیر موضوعات بیابید و/ یا کنفرانس ها را بر اساس تاریخ برگزاری در سراسر جهان، طبقه بندی و مشاهده کنید، اما امور بین الملل سازمان زمین شناسی کشور با تهیه و تدوین تقویم فصلی گردهمایی ها و کنفرانس تنها با یک نظر اجمالی و در کمترین زمان ممکن قادر به انتخاب کنفرانس متناظر با موضوع مورد نظر خود باشند.
در همین راستا تا کنون 10 گزارش، به ترتیب مربوط به سه ماهه اول، سه ماهه دوم، سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم سال 2021 میلادی و همچنین سه ماهه اول، سه ماهه دوم ، سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم سال 2022 میلادی، سه ماهه اول و سه ماهه دوم سال 2023 آماده و خدمت همکاران ارائه گردیده است. گزارش حاضر نیز مربوط به سه ماهه سوم سال 2023 میلادی می باشد که در ادامه به صورت فهرست شامل 175 آیتم که در ماه های جولای، آگوست و سپتامبر برگزار خواهند شد ، آمده است. همچون گذشته در این فهرست نیز نام و موضوع کنفرانسها، محل برگزاری، زمان تشکیل و لینک وآدرس آنها درج شده است.

 

/file/download/news/1685258995-2023.pdf

تهیه کننده : مرضیه عرفاتی


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: تازه های زمین شناسی کنفرانس های علوم زمین همایش هاهی علوم زمین سازمان زمین شناسی مرکز اصفهان


نظر شما :